Alış-Veriş Sepetiniz

ALMANYA FUAR TURLARI EKİBİ

M. MUSTAFA ŞAHİN | EKONOMİ UZMANI ve ALMANYA FUAR TURLARI KURUCUSU

9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 1995 yılında Almanya'ya geldim. Almanya'da eğitimime bir süre daha devam ettikten sonra 1997 yılında çalışma yaşamına başladım. 20 yılı aşkın süredir gazeteci, Türkçe-Almanca yeminli mahkeme tercümanı, rehber ve tur organizatörü olarak çalışıyorum. Çalışma yaşamım boyunca bir hayli geniş bir yelpazede iş tecrübesi ve bilgi birikimi edinme şansını yakaladım. Avrupa ekonomisi, Türkiye-Almanya ticari ilişkileri, Almanya ekonomisi, Almanya'nın sosyo-kültürel yapısı, dünya politikası, Türkçe ve Almanca dilleri gibi konular özellikle ilgimi çeken ve bilgi sahibi olduğum konular.
Almanya Fuar Turları'nın yanı sıra internet ortamındaki çok sayıda diğer girişimin de fikir babası ve inisiyatörüyüm. Büyük Türkçe Sözlük SuperSozluk.com ve Türkçe-Almanca Sözlük DasSozluk.com'un yanı sıra Türkiye'deki tur acentelerine, şirketlere, kurumlara, meslek oluşumlarına doğrudan kurumsal tur hizmetleri sunan AFRtour.com, bunlardan en önemlileridir.

SERCAN GÜNDUĞ | Batı Almanya

Doğup büyüdüğüm, dünya çapında öneme sahip bir çok fuarın organize edildiği Köln'ün ve 45 km. uzağındaki bir diğer fuar merkezi olan Düsseldorf'un hemen her köşesini biliyorum desem, abartı olmaz. Bu yüzden bu bölgedeki turlara eşlik etmeyi özellikle seviyorum.
Üniversitede elektroteknik ve otomasyon okurken yapmaya başladığım rehberliğin yanı sıra, Türkçe radyo yayını Köln Radyosu'nda görev aldım. Aynı zamanda, çok sayıda kültürel etkinliğin organizasyonunu yaptım.

KEMAL DOĞAN | Kuzey Almanya

13 yılı Kuzey Almanya Temsilcisi olmak üzere, 28 yıl Hürriyet Gazetesi'nde çalıştım. Bu sayede Almanya'nın tüm önemli kentlerinde bulunmuş olsam da Hamburg, Hannover, Kiel ve Bremen başta olmak üzere, Kuzey Almanya'nın tüm kentlerini çok iyi biliyorum. Mesleğimde edindiğim tecrübe ve uzmanlığım sayesinde, fuar, konferans ve iş görüşmeleri çevirmenliğinin yanı sıra, Almanca ve Türkçe tanıtım etkinliklerin organizesinden, basın metinleri hazırlanışına kadar bir çok konuda yardımcı olabilirim.

1

ALMANYA FUAR TURLARI'NDA ŞEHİR REHBERİ VEYA TERCÜMAN OLARAK ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Almanya, Avusturya veya İsviçre'de mi ikamet ediyorsanız? Almanca ve Türkçeye üst düzeyde hakim olduğunuzu, temel İngilizce bilgisine sahip olduğunuzu, disiplinli, güler yüzlü, insan ilşikilerinde başarılı ve genel kültür sahibi olduğunuzu ve oturduğunuz bölgeyi çok iyi bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Tercüman, danışman, gazeteci veya şehir rehberi olarak mı çalıştını veya hala çalışıyor musnuz? O halde, bulunduğunuz bölgede bizimle çalışmak isterseniz seviniriz. Şartlarımız ve kondisyonlarımızı konuşmak için bize, kendinizi kısaca tanıttığınız bir e-posta ile ulaşınız lütfen!

2

TUR ASİSTANI YA DA FUAR HOSTESİ/HOSTU OLARAK ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Almanya Fuar Turları, ikamet ettiği bölge ve yakınlarında düzenlenen fuarlarda hostes / host olarak ya da organize ettiğimiz turlarda asistan olarak görev alabilecek, Alman iş yasalarının ``freiberufliche Tätigkeit`` olarak tanımladığı çerçevede iş üstlenebilecek bey ve bayan elemanlar aramaktadır. Bulunduğunuz bölge hakkında temel bilgiye sahipseniz, insan ilişkilerinde başarılıysanız, disiplinli ve düzenliyseniz, akıcı şekilde İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşuyorsanız, Almanya Fuar Rehberi tarafından organize edilen turlarda sizi de görevlendirmek isteriz. Bize yazınız lütfen!

Yasal Uyarı: Almanya Fuar Turları’nda yayınlanan her türlü yazı, resim ve diğer içerik Alman ve Türk telif yasaları kapsamında güvence altındadır. Telif hakları Almanya Fuar Turları’na ait bilgi ve veriler, Almanya Fuar Turları işletme müdüründen alınmöası gereken yazılı onay olmadan, hiçbir ortamda ve şekilde (basılı veya elektronik bir ortamda) izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir şekilde kullanılamaz. Öte yandan sitede yer alan tüm bilgiler ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, koşullara göre kısa vadeli olarak değiştirilebilir. Bu tür olası değişiklikler tur katılımcılarına mümkün olan en kısa zamanda e-posta ile bildirilir. Büyük itinayla hazılanan fiyat ve bilgi yanlışlıklarından dolayı Almanya Fuar Turları sorumlu tutulamaz.

ALMANYA FUAR TURLARI | ŞAHİN

  •    Gabriel-Max-Straße 8
            10245 Berlin‎

  •    Mobil: +49 172 4301307

  •    posta@almanya-fuar-turlari.com

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

TARİHİ YAKLAŞAN TURLAR

© Copyright 2017 by ALMANYA FUAR TURLARI | M.M.ŞAHİN